Slide background
Slide background
Slide background

Apie Hydronic D5WS Eberspaecher

Tai jau pakankamai seni šildytuvai ir šių šildytuvų duomenys eina tik į vieną pusę iš šildytuvo diagnostikai. Kaip taisyklė diagnostinis laidas yra mėlynos spalvos su balta juostele. Bet, kad įeiti į diagnostikos režimą jį reikia iškviesti. Tai priklauso nuo šildytuvo valdymo bloko modelio. Kaip iškviesti diagnostikos režimą yra labai tiksli procedūra ir dirbant neįpratus galima sugadinti šildytuvo valdymo bloką.

Nors kolegų pastebėjimais, yra pasitaikę atvejų, kada šildytuvo valdymo blokas duodavo diagnostinę informaciją be diagnostikos iškvietimo. Diagnostinė informacija tai srautas sinchronizuojančių ir informacinių baitų. Duomenų srautas gali būti ir trumpas, kai vietoj informacinių baitų išduodamos šildytuve esamos klaidos. Kiti valdymo blokai išduoda ilgą duomenų srautą, iš kur išsiveda veikimo klaidos ir einamieji duomenys (daviklių būvis, darbo režimas, valdymo bloko kodas ir t.t.).

Mūsų įmonėje darbuotojams žinant šildytuvų savybes ir turint specialią diagnostikos įrangą remontas tampa lengvesnis. Dabar galime suremontuoti klientų atsineštus CAN linijomis valdomus autonominius šildytuvus. Juk neužtenka pakeisti sugedusias ar susidėvėjusias detales reikia ir išbandyti stende, kad atiduotas po remonto automobilyje veiktų sklandžiai. Galime sumontuoti kliento jau turimą CAN šildytuvą į bet kokią kitą transporto priemonę su bet kokia komplektacija.

© 2019. UAB "Šiaulių altas"