Slide background
Slide background
Slide background

Autopilotai

 

“Drive-by-Wire” koncepcijos principas labai paprastas – pakeisti automobilio mechanines jungtis elektroninėmis.

Kaip veikia autopiloto įranga?

    Autopilotą galima aktyvuoti viršijus 50km/h greitį. Palenkus rankenėlę į save įsijungia autopilotas, antrą kartą palenkus jis išsijungs. Jis padeda palaikyti pastovų greitį, jeigu norisi padidinti greitį užtenka palenkti rankenėlę aukštyn ir iš lėto pajusite savo transporto priemonės pagreitėjimą (vienu paspaudimu greitis padidėja ~1km/h). Analogiškai lenkiant rankenėlę į apačia greitis mažėja. Labai paprastas pedalų apmokymas, bei priprogramavimas. Naudojamas sankabos, bei stabdžio pedalas, ir CM-35 rankenėlės paspaudimai. Viską atliks sumontavę autoelektrikai, nebent norisi naudotis greičio ribotuvo funkcija, kuo pagrinde ir skiriasi šis modelis AP-900 nuo prieš tai buvusių pirmtakų.
Greičio ribotuvo naudojimas

Vos pora stabdžio pedalo paspaudimų bei rankenėlės palenkimų ir jūs išsirenkant norimą greičio ribotuvo funkciją, bei ribojimą greitį. Greičio ribotuvas turi keletą funkcijų:

  1. Galima aktyvuoti ribotuvą, kuris neleis viršyti greičio. Ribojimo greičio ribos yra 80 km/h – 150 km/h.
  2. Yra perspėjimo funkcija. Tuomet greičio ribotuvas perspės garsiniu signalu viršijus greitį, bet leis jį viršyti. Perspėjimo greičio ribos yra tos pačios kaip ir ribojimo.
  3. Na ir galima šias abi funkcijas išjungti.

Atminties funkcijos

Taipogi yra net 2 “Memory” mygtukai. Važiuojant vienu greičiu ir paspaudus kartą vieną iš dviejų “Memory” mygtukų , jis įsidėmi tą greitį. Pakeitus greitį ir norint vėl sugrįžti į prieš tai buvusį, jūs galite paspausti vėl tą patį “Memory” mygtuką ir jis grįš į įsidėmėtą greitį. Tai tikrai patogu, paprasta, bei malonu naudotis šia autopiloto sistema.

Apibendrinimas

Apžvelgus viską AP-900 / AP900C modelio serija yra universali, ir galima pritaikyti beveik visiems automobiliams, tiek su mechanine, tiek su automatine pavarų dėže. Automobiliams turintiems CAN sistemą yra skirtas modelis AP900C, šio modelio su C raide išskirtinumas, kad jis turi greičio ribotuvą.

 

© 2019. UAB "Šiaulių altas"