Slide background
Slide background
Slide background

Genevo LT One Plus

Naujiena
Kaina: 550 €

Nuo 2017 m. radarų detektoriai Lietuvoje visiškai legalūs, todėl galima drąsiai naudoti net ir nešiojamus radarų detektorius. Nešiojami radarų detektoriai taip pat yra itin racionalus pasirinkimas norintiems pernelyg neišlaidauti, nes veikia tik vos prasčiau už įrengiamus detektorius, tačiau kainuoja daugiau nei dvigubai mažiau. Ta proga pristatome du naujus pagal mūsų specifikacijas pagamintus, Genevo LT detektorius, kaip įmanoma labiau pritaikytus Lietuvos radarams. Genevo LT One ir Genevo LT One Plus. Šie detektoriai pasižymi ne tik puikiu radarų ar GPS veikimu, bet ir itin gera kaina.

Projektuota radarų entuziastų, taip, kad patiems būtų malonu naudotis. Geras radarų gaudymas (LT One)

Puikus radarų gaudymas (LT One Plus – galima laikyti jautriausiu nešiojamu detektoriu rinkoje)

Automobilinių radarų filtras (Distronic, aklosios zonos sistemos ir pan.)

Specialus Lietuvos radarų režimas (klaidingų pranešimų sumažėjo ~50-80%, bet efektyvumas krito tik apie 1-3%

Geriausia GPS duombazė.

Išsamūs pranešimai apie vidutinio greičio matavimo atkarpas (būsimos atkarpos jau yra duombazėje)

Intuityvus valdymas

Viskas Lietuvių kalba

Legalus Lietuvoje

Paprastas valdymas

Efektyvus miesto režimas

Efektyvus automatinis režimas prisitaikantis jautrumą pagal važiavimo greitį

LT One Plus neaptinkamas ,kad yra detektorius Jūsų automobilyje policijos patrulių mašinose esama įranga (ypač svarbu Latvijoje, Estijoje)

Be konkurencijos geriausias kainos, funkcionalumo ir efektyvumo santykis

Programinė dalis dar nėra 100% pabaigta, tačiau pabaigus, labai tikėtina, jog LT One Plus bus efektyvumo prasme netgi geresnis už Genevo VIP M.

Pagrindiniai skirtumai tarp LT One ir LT One Plus: LT One su geltonu ekranu, Plus su raudonu. Plus yra kone dvigubai jautresnis. Šiai dienai bendra rekomendacija yra rinktis LT One Plus, nes aktyvavus filtrus, d-l labai gero jautrumo, jis vistiek iš labai didelių atstumų aptinka tikrus radarus, bet tuo pačiu labai gerai išfiltruoja automobilius su distronikais ir pan. Be to Plus geriau dirba miesto režime (sumažinus jautrumą), labai neblogai išfiltruoja parduotuves, bet realius radarus gaudo vis dar iš gerų atstumų. LT One siūloma rinktis tik tiems, kurie nesiruošia naudoti distroniko filtrų. Su dabartine programine įranga, aktyvavus filtrus LT One modelyje, jie veikia kiek per agresyviai ir detektorius pradeda filtruoti daugiau nei norėtume (beabejo bus bandoma išleisti atnaujinimą, tačiau geriausios detektoriaus savybės atsiskleidžia nenaudojant filtrų). Nenaudojant distroniko filtrų, detektorius pagal savo kainą veikia puikiai. Tačiau labiau rekomenduotume Plus modelį, nes ten filtrai suderinti puikiai ir detektorius yra labai gerai subalansuotas (iš esmės realius radarus gaudo iš toliau, o klaidingų pranešimų mažiau).

 

 

 

 

 

© 2019. UAB "Šiaulių altas"