Slide background
Slide background
Slide background

Vaizdo stebėjimo/įrašymo sistema

Naujiena

Sistema specialiai sukurta naudojimui komerciniame bei spec. transporte

Standartinio komplekto su 3 kameromis sudėtis:

  • 2vnt. skaitmeninės kameros ant automobilio šoninių veidrodžių (išskyrus Volvo Euro6).
  • 1vnt. skaitmeninė kamera automobilio salone priekiniam vaizdui filmuoti.
  • 4vnt. kamerų skaitmeninis vaizdo įrašymo įrenginys SSD/HDD užrakinamame metaliniame korpuse.
  • GPS- nėra
  • 3G nėra
  • Wi-Fi yra. Jei vairuotojas pageidauja matyti lenkimo tamsiąsias zonas ar kas šiaip naktį šmirinėja apie transporto priemonę gali prisijungti wi-fi tinklu bet kokią turimą planšetę
  • Kietasis diskas HDD 1TB. Tokios talpos kietąjį diską apytikriai užpildoma per 1,5 mėnesio.
  • Antivibracinis korpusas.
  • Vaizdo įrašymo įrenginio būsenos indikatorius išnešamas.

Kaina su montavimo darbais 933,00EUR (su PVM sudaro 1128,93EUR)

Toks pat komplektas tik su 3G, su GPS, su Wi-fi 1233,00EUR (su PVM 1491,93EUR)

Galimi ir kiti variantai pagal Jūsų pageidavimus. Vaizdo įrašymo įrenginiai su SSD ar SD diskais. Gali būti ir IP kameros. Sprendimai priekabos vidaus stebėjimui. Priekabos išorinio galinio vaizdo stebėjimui.

Mes jau nebeatliekame bandymų, o jau siūlome gerus ir patikimus išbandytus sprendimus transporto priemonėms stebėti atliekant vaizdo įrašymą.

Neužtenka tik paskubomis įrengti vaizdo įrašymo sistemą. Labai svarbu yra tolimesnis įrenginių aptarnavimas, jų priežiūra ir remontas. Ne dažnas susimąsto apie profesionalias vaizdo įrašymo įrangas ir jų kokybę, darbų atlikimo kokybę.

Reikalaukite bent minimalių dalykų, iš kurių suprasite ar Jums siūlomas prekes įrengs trumpadienės firmos specialistai . Ar po metų ar dar greičiau nedings? Reikalaukite ar paslaugą atliekanti įmonė yra apsidraudusi veiklos civiline atsakomybe. Juk patikėsite naują o gal dar ir garantinę savo transporto priemonę. Reikalaukite, kad dirbtų pagal naujausią šių metų patvirtintą standartą ir jį turėtų.

Saugantiems kurą galime pasiūlyti ir bako dangčio elektroninę apsaugą, kurią gaminame patys pavadinimu FTS1. O jeigu dar ir kompleksiškai sujungus su vaizdo įrašymo sistema aiškiai matyti vieta žemėlapyje ir ką vairuotojas ar kitas asmuo veikia prie kuro bako.

© 2019. UAB "Šiaulių altas"