Slide background
Slide background
Slide background

Nežymėti policijos automobiliai

 

Nežymėti automobiliai yra gera priemonė bausti, ypač jei padeda naikinti tikrus kelių chuliganus. Tačiau neretai dėl to nukenčia tvarkingi vairuotojai, kurie tiesiog važiuoja savo saugiu greičiu ir mėgaujasi saugiu vairavimu.

Lietuvoje naudojama labai įvairi greičio matavimo įranga. Ją dar labiau paįvairina nežymėti automobiliai su skirtingomis greičio matavimo priemonėmis – todėl vien radarų detektoriaus naudojimas dar nieko negarantuoja.

Žemiau pateiktas sąrašas nėra pilnas, tačiau jame yra dažniausiai sutinkami kelių policijos automobiliai. Nereikia įsiminti visų automobilių, verta žinoti tuos, kurie dažniausiai sutinkami Jūsų regione. Šis sąrašas suskirstytas pagal regionus, kuriuose dažniausiai sutinkami konkretūs automobiliai.

Nezymeti_policijos_automobiliai_su_nuotraukomis

Ištrauka iš SEAKĮ / 25 str. Bendrieji reikalavimai motorinėms transporto priemonėms ir priekaboms      Įsigalioja [NUO 2018-01-01]:

  1. Transporto priemonėje draudžiama įrengti greitį matuoti trukdančias priemones ir daiktus.

Žinia radarai detektoriai netrukdo matuoti greičio. Tai reiškia, kad prevencine tvarka vairuotojai gali naudotis visais rinkoje esančiai radarais detektoriais . Tik reikia nepamiršti, kad važiuojant į kitą valstybę reikia pasižiūrėti jos įstatymus dėl radarų detektorių legalumo toje šalyje.

 

© 2019. UAB "Šiaulių altas"