Slide background
Slide background
Slide background

Reglamentas

Informuojame, kad nuo 2016 metų spalio 30 dienos įsigaliojo naujas matavimo priemonių, tame tarpe ir taksometrų, techninis reglamentas.

Jei ketinate įsigyti naują taksometrą, rekomenduojame susipažinti su žemiau pateikta informacija.

 

 

Valstybinės metrologijos tarnybos prie Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos direktoriaus 2006 m. kovo 30 d. Įsakymo Nr. V-31 3 punkte numatyta, kad leidžiama tiekti rinkai ir pradėti naudoti taksometrus, atitinkančius iki 2006 m. spalio 30 d. taikytinas taisykles, kol galioja šių taksometrų tipo patvirtinimas, bet ne ilgiau kaip 10 metų. Remiantis tuo, nuo 2016 metų spalio 30 d. bus galima tiekti rinkai, prekiauti ir pradėti naudoti tik tuos taksometrus, kurie atitinka naujus techninius reikalavimus. Pagal Matavimo priemonių techninio Reglamento MP007 priedo 5 punktą taksometrų savininkai negali naudoti taksometrų, kurie netenkina Reglamento esminių ir savitųjų reikalavimų. Reglamento 8 punkte numatyta, kad „CE“ ženklą ir papildomą metrologinį ženklą „M“ pritvirtina arba už jo pritvirtinimą atsako gamintojas arba jo įgaliotas atstovas.

Atkreipiame dėmesį, kad UAB „Altas“ tiekiami į rinką HALE Electronic (Austrija) Microtax-06 taksometrai yra sertifikuoti pagal Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos 2004/22/EB dėl matavimo priemonių nuostatas (Measuring Instruments Directive (MID)), taigi turi aukščiau išvardintus žymėjimus bei atitinka Matavimo priemonių techninio Reglamento reikalavimus, įsigaliosiančius nuo 2016 m. spalio 30 d.

Tikimės tai padės Jums priimti teisingą sprendimą ir tikslingai investuoti į ilgalaikę savo verslo perspektyvą!

© 2019. UAB "Šiaulių altas"